Draks[FCB]
Dołączył/a: maj 2013
Siedlce
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeżeli ktoś dzisiaj czeka na forze horizon 5 w edycji standardowej to może zagrać wcześniej, wystarczy zmienić region w systemie na Nową Zelandię.
0
@paweldunajecfcb Mam aktualnie grypę to nie pije kawy, ale tak to przeważnie 1-2.
0
Szuka ktoś może osoby do planu na netflixie, bo u mnie znajomy zrezygnował ?
0
Potrzebuję waszej pomocy, piszę pracę i poszukuję przykładów przedstawienia wiadomości w dwóch różnych światłach, przykładowo jeden portal podaje informacji a drugi portal podaje te informacje kompletnie na odwrót, zrobiłem research i można by było pod to podpiąć protest mediów, ale jakoś nie rzucają mi się inne przykłady.
Z góry dziękuję ...
0
@Laza Jak Xavi przyjdzie to jeszcze zatęsknicie za Koemanem.
0
@catalanian09 Tak naprawdę Barcelona miała okres w którym raczej każdy trener na świecie chciałby prowadzić ten klub, teraz będzie bardzo ciężko mieć kogoś z topu trenerskiego.
0
Tak naprawdę nadzieję możemy mieć tylko w naszych młodych zawodnikach a póki co musimy się przyzwyczaić do czegoś innego do suszy, która nie wiadomo ile będzie trwała bo większość klubów w naszej sytuacji tak naprawdę zostałaby zdegradowana więc i tak mamy szczęście, że wciąż gramy w La Lidze.
0
@LeoMessiah No to w takim razie jak tak jest to trzeba dzisiaj rano na matematykę wstać.
0
Czuję pustkę jak po skończeniu gry o tron, albo przejściu wiedźmina 3.
3
@Midast dlatego zamknijmy znowu wszystko niech biznesy dalej upadają, bo wirus cały czas jest i jest przecież taki groźny.
0
Ktoś z was też ma problem z plikami cookies w operze jak wchodzi na stronę Facebooka, albo ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
2
@daniel32778 życie jest zbyt krótkie, żeby całe życie dietę trzymać ...
9
Po wczorajszym meczu widać jak bardzo dużo daje sędzia, Kuipers jest genialny swoją mimiką i nie wchodzeniem w dyskusje z piłkarzami, dynamika tego meczu była na bardzo dobrym poziomie przez nie gwizdanie głupich symulacji.
0
@Peszko07 ja przewidziałem o dziwo finał Włochy Anglia i wygrana Włochów reszta drabinki tak o.
1
@DaPidejpi no w sensie dzisiaj wiadomo, dla mnie jutro zawsze się zaczyna jak pójdę spać i wstanę.
2
@GeneralXavi spokojnie jutro od 15 zaczynamy od nowa
0
@martin86 Tak, najlepiej utworzyć Superligę i tłuc co roku te same mecze tych samych drużyn, na tym właśnie polega cała magia Ligi Mistrzów, że może Ci iść całe rozgrywki a noga Ci się powinie dopiero w finale.
2
Władze francuskiego klubu Avant Garde Caennaise przeprowadzają transfery czy też ustalają skład przy użyciu aplikacji United Managers App, a używają jej głównie kibice, mokry sen całej La Rambli ...
42
Ale kiedyś to była Barcelona, wydawało mi się że to tak niedawno a to już minęło prawie 6 lat https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/180530080_2279817815487811_3234128803973570908_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1AtQUqieBPUAX8wn2ow&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=aa73b0ba3f6aad3544505b1804e0fb37&oe=60B7F147
0
Polecacie jakiś zestaw głośników 5.1 lub 7.1 w rozsądnej cenie ? Budżet nie jest jakiś wielki jakieś 500-600 zł a wiem, że różnica dźwięku tego co jest z telewizora a takiego na takim zestawie jest naprawdę duża, bo znajomy najprostszego logitecha za około 200 zł wczoraj przywiózł i o wiele lepiej muzyka brzmiała.
0
@Kubox Mi się udało rzucić i już rok nie palę, próbowałem titktakami różnymi no elektrycznymi ale zawsze i tak wracałem, w marcu w tamtym roku po prostu wytrzymałem te najgorsze pierwsze 2 tygodnie i jakoś to poszło dalej do teraz, na zastępstwo pije więcej zielonej herbaty bo aż 3 dziennie i myślę że to jest nowy zdrowszy nałóg. Polecam właśnie znaleźć coś takiego co paleniem nie jest ale będzie ci je zastępować u mnie to właśnie tą zielona herbata.
0
@Joe_Barbaro
1.GTA San Andreas
2.Gothic 1-2
3.Wiedźmin 3
0
@Boro79 rzeczywiście XDD tam powinno być BVB Porto
0
@paweldunajecfcb Proszę państwa, mamy pierwszy nieoficjalny zlot foliarzy na La Rambli !
0
@Rewolucja123
Real Madryt - Liverpool
Liverpool - Porto
Chelsea - Bayern
PSG - Manchester City
0
@damian16161212 Swojego czasu brałem redwailler czy jak to tam się nazywało takie w czarnym opakowaniu, ale nie polecam ogólnie stosowania tego typu suplementów bo receptory łatwo się przyzwyczajają do kofeiny i potem może być problem żeby cokolwiek zrobić bez przedtreningówki, bynajmniej ja tak miałem.
0
@abram3k fatalny to ty jesteś następne pytanie proszę.
0
@paweldunajecfcb Incepcja
0
@Rewolucja123 O to im przy okazji moją fakturę za internet podeślę, ktoś zna ich maila ?
0
@lucca87 Manchester United, chodzi o ten finał na Camp Nou.