1

Jeżeli ktoś dzisiaj czeka na forze horizon 5 w edycji standardowej to może zagrać wcześniej, wystarczy zmienić region w systemie na Nową Zelandię.

0

@paweldunajecfcb Mam aktualnie grypę to nie pije kawy, ale tak to przeważnie 1-2.

0

Szuka ktoś może osoby do planu na netflixie, bo u mnie znajomy zrezygnował ?

0

Potrzebuję waszej pomocy, piszę pracę i poszukuję przykładów przedstawienia wiadomości w dwóch różnych światłach, przykładowo jeden portal podaje informacji a drugi portal podaje te informacje kompletnie na odwrót, zrobiłem research i można by było pod to podpiąć protest mediów, ale jakoś nie rzucają mi się inne przykłady.

Z góry dziękuję ...

0

@Laza Jak Xavi przyjdzie to jeszcze zatęsknicie za Koemanem.

0

@catalanian09 Tak naprawdę Barcelona miała okres w którym raczej każdy trener na świecie chciałby prowadzić ten klub, teraz będzie bardzo ciężko mieć kogoś z topu trenerskiego.

0

Tak naprawdę nadzieję możemy mieć tylko w naszych młodych zawodnikach a póki co musimy się przyzwyczaić do czegoś innego do suszy, która nie wiadomo ile będzie trwała bo większość klubów w naszej sytuacji tak naprawdę zostałaby zdegradowana więc i tak mamy szczęście, że wciąż gramy w La Lidze.

0

@LeoMessiah No to w takim razie jak tak jest to trzeba dzisiaj rano na matematykę wstać.

0

Czuję pustkę jak po skończeniu gry o tron, albo przejściu wiedźmina 3.

3

@Midast dlatego zamknijmy znowu wszystko niech biznesy dalej upadają, bo wirus cały czas jest i jest przecież taki groźny.

0

Ktoś z was też ma problem z plikami cookies w operze jak wchodzi na stronę Facebooka, albo ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

2

@daniel32778 życie jest zbyt krótkie, żeby całe życie dietę trzymać ...

9

Po wczorajszym meczu widać jak bardzo dużo daje sędzia, Kuipers jest genialny swoją mimiką i nie wchodzeniem w dyskusje z piłkarzami, dynamika tego meczu była na bardzo dobrym poziomie przez nie gwizdanie głupich symulacji.

0

@Peszko07 ja przewidziałem o dziwo finał Włochy Anglia i wygrana Włochów reszta drabinki tak o.

1

@DaPidejpi no w sensie dzisiaj wiadomo, dla mnie jutro zawsze się zaczyna jak pójdę spać i wstanę.

2

@GeneralXavi spokojnie jutro od 15 zaczynamy od nowa

0

@martin86 Tak, najlepiej utworzyć Superligę i tłuc co roku te same mecze tych samych drużyn, na tym właśnie polega cała magia Ligi Mistrzów, że może Ci iść całe rozgrywki a noga Ci się powinie dopiero w finale.

2

Władze francuskiego klubu Avant Garde Caennaise przeprowadzają transfery czy też ustalają skład przy użyciu aplikacji United Managers App, a używają jej głównie kibice, mokry sen całej La Rambli ...

0

Polecacie jakiś zestaw głośników 5.1 lub 7.1 w rozsądnej cenie ? Budżet nie jest jakiś wielki jakieś 500-600 zł a wiem, że różnica dźwięku tego co jest z telewizora a takiego na takim zestawie jest naprawdę duża, bo znajomy najprostszego logitecha za około 200 zł wczoraj przywiózł i o wiele lepiej muzyka brzmiała.

0

@Kubox Mi się udało rzucić i już rok nie palę, próbowałem titktakami różnymi no elektrycznymi ale zawsze i tak wracałem, w marcu w tamtym roku po prostu wytrzymałem te najgorsze pierwsze 2 tygodnie i jakoś to poszło dalej do teraz, na zastępstwo pije więcej zielonej herbaty bo aż 3 dziennie i myślę że to jest nowy zdrowszy nałóg. Polecam właśnie znaleźć coś takiego co paleniem nie jest ale będzie ci je zastępować u mnie to właśnie tą zielona herbata.

0

@Joe_Barbaro
1.GTA San Andreas
2.Gothic 1-2
3.Wiedźmin 3

0

@Boro79 rzeczywiście XDD tam powinno być BVB Porto

0

@paweldunajecfcb Proszę państwa, mamy pierwszy nieoficjalny zlot foliarzy na La Rambli !

0

@Rewolucja123
Real Madryt - Liverpool
Liverpool - Porto
Chelsea - Bayern
PSG - Manchester City

0

@damian16161212 Swojego czasu brałem redwailler czy jak to tam się nazywało takie w czarnym opakowaniu, ale nie polecam ogólnie stosowania tego typu suplementów bo receptory łatwo się przyzwyczajają do kofeiny i potem może być problem żeby cokolwiek zrobić bez przedtreningówki, bynajmniej ja tak miałem.

0

@abram3k fatalny to ty jesteś następne pytanie proszę.

0

@paweldunajecfcb Incepcja

0

@Rewolucja123 O to im przy okazji moją fakturę za internet podeślę, ktoś zna ich maila ?

0

@lucca87 Manchester United, chodzi o ten finał na Camp Nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?